Skáčeš, skáče, skáčeme!

Jumppark jarov, to je to pravé! To je skvělá možnost a příležitost vydovádět se a vyrelaxovat! A to neplatí pouze pro děti, to je samozřejmě skvělá nabídka i pro dospěláky! Mnoho nápaditých atrakcí na jednom místě, mnoho příležitostí, jak aktivně využívat čas! Napadlo Vás někdy, jak upevnit svoje zdraví, jak se po náročném dni u počítače, kdy trpí nejenom naše záda, ale celý organismus rozhýbat a vyčistit hlavu? Přijďte k nám, zaskákejte si, zapomeňte na starosti všedního dne, zlepšete si náladu a vylaďte formu klidně i do plavek! Ano, skákání je pohyb jako každý jiný, můžete se nejen hýbat, ale pravidelnými návštěvami ubrat i nějaké to kilo navíc! Pokud se v posilovně necítíte, nebo dokonce stydíte, tady bude všechno jiné! Tady se nekouká na vypracovaná těla a dokonalé křivky, tady se hraje na zábavu a na odpočinek.
pohyb a zábava

Jak na oslavy?

Jednoduše! Hlavně svým ratolestem můžete připravit dokonalé překvapení v podobě návštěvy našeho centra. Skvěle se vydovádí s pozvanými kamarády, skvěle a kreativně vyplní čas zábavou, která je nápaditá a jiná. Samozřejmě, že nepřijdou ani o obligátní dort a narozeninové občerstvení. Jsme připraveni na všechno, jsme připraveni nabídnout pohoštění, jak dětem, tak dospělým návštěvníkům. Ale to není zdaleka všechno! Navštívit nás můžete i se svými kamarády, nebo kolegy z práce. Věnujte volný čas dokonalé zábavě a přijďte si k nám zařádit!
děti a zábava
Je úplně jedno, kolik je Vám let, je úplně jedno, že jste na skákacích atrakcích nikdy nebyli. Všechno je jednou poprvé a my věříme, že u nás to určitě nebude naposledy! Nikomu se meze nekladou, máte možnost využívat atrakce v rámci celého parku, to znamená, že si určitě každý najde to pravé! Přijďte za skvělou zábavou, přijďte si nejen zaskákat, ale hlavně zapohybovat a rozcvičit celé tělo. Prostě přijďte a přesvědčte se, že jde o dokonalou relaxaci po všech stránkách!