Připojení k internetu v Aši a okolí

Bydlíte ve městě Aš nebo alespoň v okolí tohoto města? Pak pro vás máme velmi dobrou zprávu. Jakou? Stačí jen, když budete pokračovat ve čtení dále a již brzy se ji dozvíte.
V budovách, jako jsou knihovny nebo administrativní budovy, nebo také v parcích se již brzy budete moci těšit internetem. Vše bude navíc zdarma.
Připojení k internetu v Aši a okolí nikdy nebylo jednodušší. Vybudování by mělo být hotové do jednoho roku a těšit by se obyvatelé touto službou měli po dobu minimálně tří let. Vše bude navíc pro uživatele zdarma.
Důvodem zavedení internetu je to, aby si lidé mohli díky tomu prohlédnout Goethovo náměstí a to díky virtuální realitě. Nebude to ale podoba dnešní, nýbrž minulá.
přenosný počítač
Právě na Goethově náměstí bude wi-fi připojení prioritní.
Pokud bydlíte ve Žluticích, pak ani vás služba veřejného internetu zdarma nemine. Připojení by mělo být na náměstí ale i na sportovním stadionu. Právě na těchto místech tráví nejvíce času velká spousta lidí, a proto by bylo vhodné službu wi-fi free umístit i zde.
Internet by se ale měl objevit i v budově muzea a také v knihovně. Vše ale záleží na tom, s jakou nabídkou přijdou firmy.
připojení přes telefon
Peníze, které jsou k tomu určeny, mají zajistit vytvoření přístupových bodů. Kde konkrétně tyto místa budou, se ještě zatím úplně neví. Starosta se ale rozhodl, že na internetu vytvoří anketu, kde budou moct sami občané rozhodovat o tom, kde by se hotspoty měly nacházet.
Není ale potřeba mít nějaké obavy. Nejen údržba ale i zajištění signálu bude spadat pod město.
V dnešní době již existuje velká spousta měst, kde je možné připojit se k internetu a to zcela zdarma. Jedná se například o města, jako je Ostrava, Olomouc, Praha, ale i jiná. I taková, která jsou mnohem menší. Města budou navíc dále přibývat. Brzy tedy bude možné připojit se snad ve všech městech na wi-fi síť. Něco takového se uživatelům rozhodně vyplatí.

3.5/5 - (2 votes)